ul. Gdańska 68/6, 85-021 Bydgoszcz
tel./fax 52 322 45 36, tel. 796 761 942, 602 494 335

Iga Nowicka

Ośrodek Mediacyjny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy Iga Nowicka

Specjalizacja

prawo rodzinne, prawo cywilne

Wykształcenie, kwalifikacje w zakresie mediacji

1/ mgr socjologii – UG w Gdańsku
2/ Certyfikat mediatora zgodny ze standardami szkolenia mediatorów ustalonymi przez Społeczną Radę ds Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości z 29.10.2007r.

Miejsce mediacji

OIRP Bydgoszcz, Ul.Gdańska 68/6,

Jestem mediatorem stałym, wyszkolonym zgodnie ze standardami szkolenia mediatorów ustalonymi przez Społeczną Radę ds Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości z 29.10.2007 r.

Ukończyłam studia socjologiczne na UG w Gdańsku, zawodowo zajmuję się komunikacją marki z otoczeniem. Moje przygotowanie do zawodu mediatora trwało wiele lat, począwszy od zainteresowania się komunikacją międzyosobową w szkole średniej, skończywszy na warsztatach i szkoleniach trwających do dzisiaj. Studiowałam komunikację społeczną, filozofię i psychologię. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w branży edukacyjno-szkoleniowej. Moją zawodową pasją są nowoczesne modele komunikacji, PR i zagadnienia neuronauki.

Dzięki spojrzeniu na problemy z szerokiej perspektywy wiem, że życie nie jest wyłącznie czarno-białe, a idealne decyzje nie istnieją.
W mediacji pracuję metodami porozumienia bez przemocy (NVC), które pozwala stronom konfliktu porozumieć się bez zadawania dodatkowych ran i rozstać z szacunkiem.
Udział w mediacji to możliwość uwolnienia się od cierpienia, gniewu oraz innych niechcianych emocji. To także szansa na rozpoczęcie nowego rozdziału w swoim życiu.
Tematyka prawa cywilnego i rodzinnego dotyka życia każdego z nas, dlatego jest mi szczególnie bliska.

Ośrodek Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy

realizacja: estinet.pl
do góry