ul. Gdańska 68/6, 85-021 Bydgoszcz
tel./fax 52 322 45 36, tel. 796 761 942, 602 494 335

Krywalska Joanna

Ośrodek Mediacyjny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy Krywalska Joanna

Specjalizacja

prawo cywilne, prawo pracy, prawo rodzinne

Wykształcenie, kwalifikacje w zakresie mediacji

1/ radca prawny 2/ szkolenie na mediatora zgodnie ze standardami szkolenia mediatorów uchwalonymi przez Społeczną Radę ds Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości z 29.10.2007r.

Miejsce mediacji

OIRP ul.Gdańska 68/6 Bydgoszcz

W 2006 r. ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Następnie odbyłam aplikację radcowską i po zdaniu egzaminu radcowskiego w 2011 r. zostałam wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy. Od prawie 12 lat świadczę pomoc prawną w państwowej jednostce organizacyjnej.
Już od czasu studiów szczególnie interesowała mnie problematyka z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa cywilnego i rodzinnego. Dlatego systematycznie pogłębiam swoją wiedzę w tym zakresie.
W ubiegłym roku zdecydowałam się wziąć udział w szkoleniu na mediatora – zgodnym ze standardami szkolenia mediatorów uchwalonymi przez Społeczną Radę ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości z 29.10.2007 r. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Zostałam “zarażona” ideą mediacji i zapragnęłam iść dalej w tym kierunku by propagować mediację w swoim otoczeniu. Na początku 2018 r. zostałam wpisana na listę stałych mediatorów Sądu Okręgowego w Bydgoszczy. Z uwagi na swoje zainteresowania postanowiłam odbyć specjalistyczne szkolenie z mediacji rodzinnych, które są mi szczególnie bliskie. Lubię słuchać ludzi i identyfikować ich potrzeby, a to bardzo pomaga mi w procesie mediacji. Wierzę, że dzięki mediacji zwaśnione strony potrafią rozpocząć normalny dialog i wypracować porozumienie, które dotąd wydawało im sie niemożliwe.

Ośrodek Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy

realizacja: estinet.pl
do góry